III Kongres Środowisk Wolnościowych – odbył się 2 września 2023r. w Lublinie

2 września 2023 roku w Lublinie, w Hotelu Mercure (1. piętro), Al. Racławickie 12, odbył się III Kongres Środowisk Wolnościowych.

Program spotkania rozpoczynający się o godz. 9.15, został podzielony na trzy części: Polskie społeczeństwo – pytania o przyszłość, Medycyna i polityka oraz Perspektywy polskiej gospodarki i kontekst światowy.

Miejsce obrad musiało zostać zmienione. Mam nadzieję, że po raz ostatni. To drobny kłopot za cenę wolności słowa.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. prof. Adam Wielomski, prof. Ryszard Zajączkowski, o. dr Jacek Norkowski, lek. med. Piotr Rossudowski, dr Dariusz Grabowski. Celem tego szczególnego wydarzenia w skali polskiej była profesjonalna prezentacja ważnych i aktualnych zagadnień, swobodna dyskusja oraz nawiązanie kontaktów w środowisku osób, które bez poprawności politycznej oceniają wydarzenia ostatnich lat.

Prof. Zajączkowski: Miejsce obrad 3 Kongresu Środowisk Wolnościowych musiało zostać zmienione. Mam nadzieję, że po raz ostatni. To drobny kłopot za cenę wolności słowa. Zapraszam 2 września do Hotelu Mercure w Lublinie. Nowy post warto udostępniać!

Wolność słowa i okazja do wyjątkowych spotkań pociąga za sobą koszty organizacyjne. Doceń to i wspomóż! Link do zrzutki, która przeznaczona jest w całości na organizację wydarzenia: https://zrzutka.pl/zpd5wv

Portal Region Lubelski objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Wolność słowa i okazja do wyjątkowych spotkań pociąga za sobą koszty organizacyjne. Doceń to i wspomóż! Organizację wydarzenia można wesprzeć poniżej:

Autor/foto: Paweł Januszek

Dodaj komentarz