Nowy film Grzegorza Brauna – GIETRZWAŁD 1877, WOJNA ŚWIATÓW – zwiastun filmu

W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Grzegorza Brauna pt.”GIETRZWAŁD 1877, WOJNA ŚWIATÓW”.  Z informacji dostępnych w mediach społecznościowych dowiadujemy się, iż trwają prace montażowe. Premiera filmu zapowiadana jest na jesień 2023 roku.

Więcej informacji na temat produkcji Grzegorza Brauna znajduje się pod linkiem: https://www.gietrzwald1877.pl/

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna, dostępnego poniżej:

Reżyser: Grzegorz Braun

Grzegorz Braun – ur. 1967, reżyser filmowy, publicysta, kandydat na urząd Prezydenta RP w 2015 roku; absolwent wrocławskiej polonistyki i studiów reżyserskich na Wydziale Radia i TV Uniwersytetu Śląskiego. Jest autorem kilkudziesięciu filmów dokumentalnych; m.in.: „Luter i rewolucja protestancka”, „Wielka ucieczka cenzora”, „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, „Defilada zwycięzców”, „Marsz wyzwolicieli”, „Towarzysz generał”, „Eugenika – w imię postępu”, „Nie o Mary Wagner”, „Transformacja – od Lenina do Putina”. Jego teksty drukują m.in.: „Polonia Christiana”, „Historia Bez Cenzury”, „Polska Niepodległa”.

W wyborach prezydenckich startował pod hasłem: „WIARA – RODZINA – WŁASNOŚĆ”; w wyborach parlamentarnych: „SZCZĘŚĆ BOŻE!”. Do akcji „budzenia śpiących rycerzy” powołał organizację „POBUDKA!”, która propaguje program: „KOŚCIÓŁ – SZKOŁA – STRZELNICA – MENNICA”.

Autor wpisu: Paweł Januszek

Dodaj komentarz