Spotkanie lubelskiej Korony. Profesora Zajączkowskiego w wyborach wspierać będzie społeczny komitet

Wczoraj, 13 lipca 2023 r., w klimatycznej przestrzeni cukierni Chmielewski przy lubelskim Deptaku odbyło się spotkanie członków i sympatyków Konfederacji Korony Polskiej. Przed południem tego dnia liderzy lokalnych struktur Konfederacji Wolność i Niepodległość przedstawili swoich pierwszych trzech kandydatów na posłów do sejmu.

Przypominamy, że wybory do parlamentu planowane są na październik bieżącego roku. Kandydatem lubelskiej Korony, jednego z trzech koalicjantów Konfederacji Wolność i Niepodległość, jest pan profesor Ryszard Zajączkowski z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pan profesor Zajączkowski zaprezentował obszar aktywności i rodzaj podejmowanych inicjatyw w kadencji przyszłego sejmu. Zapoznał również przybyłych ze szczegółami ordynacji wyborczej i meandrami struktury koalicyjnej w Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Podczas zebrania ukonstytuował się społeczny komitet wyborczy pana profesora Zajączkowskiego. Komitet będzie wspierał kandydata lubelskiej Korony w działaniach na rzecz jego obecności w polskim sejmie.

Autor wpisu / foto: Małgorzata Chodkowska

One thought on “Spotkanie lubelskiej Korony. Profesora Zajączkowskiego w wyborach wspierać będzie społeczny komitet

Dodaj komentarz